El nostre equip 2017-07-11T08:40:52+00:00

El nostre equip

Com a professors amb experiència, sabem com crear un ambient positiu i productiu d’aprenentatge oferint un seguiment individualitzat. Tots hem sigut estudiants d’idiomes així que entenem la frustració i els triomfs, grans i petits, que et trobaràs al llarg del camí.

Agraïm molt el compromís que fan els nostres estudiants per aprendre, oferint nosaltres el mateix compromís d’ensenyar. Ens agrada proporcionar orientació addicional i consells d’estudis als nostres estudiants així com mantenir-nos actualitzats del desenvolupament de l’aprenentatge de la llengua.

Tot l’equip d’Urban School té el CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults) i alguns també el DELTA (Diploma of English Language Teaching to Adults), equivalent a tenir un Màster d’ensenyament d’idiomes. Addicionalment, alguns de nosaltres també estem qualificats com a examinadors orals dels exàmens del Cambridge Young Learner, Key, Preliminary, First, Advanced i Proficiency.

Contacta amb nosaltres